Growatt 25kW On-Grid Trifaze Inverter – MID 25KTL3-X1
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Output Voltage
  • %98,8 maksimum verimlilik
  • Benzerlerine göre 40% kompakt ve hafif tasarım
  • Kolay kurulum
  • Verimli güç üretimi
  • Güçlü uyarlanabilirlik
  • 3-4 MPPT
  • Sigortasız ve çoklu MPPT tasarımı
  • 1,5 DC/AC oranı
  • DC ve AC tarafında Tip-II SPD
  • Çıkış sınırlamasını destekleme
  • Dokunmatik tuş ve OLED ekran
  • Öz tüketim izleme
  • AFCI fonksiyonu (isteğe bağlı)
GİRİŞ (DC)
Maks. Önerilen PV Gücü (STC Modül İçin) 37500 W
Maks. Çıkış Voltajı 1100 V
Başlangıç Voltajı 250 V
Nominal Voltaj 600 V
MPPT Voltaj Aralığı 200 V ~ 1000 V
MPPT Başına Maks. Giriş Akımı 26 A
MPPT Başına Maks. Kısa Devre Akımı 32 A
MPPT Adedi / MPPT Başına PV Dizi Adedi 3/2
ÇIKIŞ (AC)
Nominal Çıkış Gücü 25 kW
Maks. Çıkış Görünür Güç 27,7 kVA
Nominal Çıkış Voltajı 220 V / 380 V, 230 V / 400 V
Maks. Çıkış Akımı 40 A
Şebeke Çıkış Frekansı 50 / 60 Hz
Ayarlanabilir Güç Faktörü 0,8 öncü ~ 0,8 gecikme
Toplam Harmonik Bozulma (THDi) <%3
Şebeke Bağlantısı Trifaze, 3W+N+PE
VERİMLİLİK
Maks. Verimlilik %98,8 Avrupa Verimliliği %98,5 MPPT Verimliliği %99,9
KORUMA FONKSİYONLARI
DC Ters Polarite Var
DC Anahtarı Var
AC/DC Parafudr Tip II
İzolasyon Direnci İzleme Var
Çıkış Kısa Devre Var
Topraklama Hatası İzleme Var
Şebeke İzleme Var
Anti-Adalanma Var
Kaçak Akım İzleme Ünitesi Var
PV Dizi Arıza İzleme İsteğe bağlı
AFCI Koruması İsteğe bağlı
Anti-PID Koruması İsteğe bağlı
GENEL ÖZELLİKLER
Çalışma Sıcaklığı -35oC ~ +60oC
Çalışma Nemi 0 ~ %100 Bağıl nem
Maks. Çalışma Yüksekliği 4000 m
Gürültü Emisyonu (Tipik) ≤50 dB(A)
Soğutma Yöntemi Akıllı hava soğutma
Koruma Derecesi IP66
Gece Güç Tüketimi < 1 W
Topoloji Trafosuz
Ölçüler 575 x 420 x 225 mm