Growatt 3500W/48V Tam Sinüs Akılı Inverter – SPF3500-ES
%
19
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
Entegre MPPT şarj kontrolörü
Dengeleme şarj işlevi
Akü ile veya aküsüz çalışma
450 V’a kadar maksimum PV giriş voltajı
Yapılandırılabilir şebeke veya güneş enerjisi giriş önceliği
İsteğe bağlı WIFI/GPRS uzaktan izleme
30 kW’a kadar kapasite artırımı için paralel çalışmayı destekleme
PV enerjisi yetersizse PV ve şebekeye birlikte güç sağlama
İnvertör şarj ve deşarj süresini esnek bir şekilde planlama
AKÜ ÖZELLİKLERİ
Akü Voltajı:     48 V DC
Akü Tipi:         Lityum, Kurşun asit
INVERTER ÇIKIŞ
Nominal Çıkış Gücü:                        3500 VA / 3500 W
Paralel Bağlanabilme:                      Maksimum 6 birim
Voltaj Düzenlemesi (Akü Modu):      230 V ± 5% (50/60 Hz’de)
Dalgalanma Gücü:                           7000 VA
Maks. Verimlilik:                                %93
Çıkış Dalga Şekli:                             Tam sinüs
Transfer Süresi:                                10 ms varsayılan, 20 ms maks
SOLAR ŞARJ KONTROL
Maks. PV Dizi Gücü:                                       4500 W
MPPT Voltaj Aralığı (Çalışma Voltajında):      120 V ~ 430 V
MPPT Adedi.                                                   1
MPPT Başına PV Dizi Adedi:                          1
Maks. PV Dizi Açık Devre Voltajı:                    450 V
Maks. Solar Şarj Akımı:                                   80 A
AC ŞARJ
Şarj Akımı:                          60 A
Giriş Voltajı:                        230 V
Seçilebilir Voltaj Aralığı:     170 ~ 280 V (bilgisayarlar için), 90 ~280 V (ev aletleri için)
Frekans Aralığı:                  50 Hz / 60 Hz (otomatik algılama)
GENEL ÖZELLİKLER
Çalışma Sıcaklığı:                  0oC ~ +55oC
Depolama Sıcaklığı:               -15oC ~ +60oC
Maks. Çalışma Yüksekliği:     < 4000 m
Çalışma Nemi:                       %5 ~ %95 Bağıl nem (yoğuşmasız)
Koruma Derecesi:                  IP20
Ölçüler:                                   330 x 485 x 135 mm
Ağırlık:                                    11,5 kg
barcodeSTOCK CODE : 1326805212
%
19
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage