Growatt 6000W On-Grid Trifaze Inverter – MOD 6000TL3-X
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Output Voltage
  • %98,6 maksimum verimlilik
  • Kompakt ve hafif, kolay kurulum
  • Verimli güç üretimi
  • Güçlü uyarlanabilirlik
  • Çift MPPT
  • 1,5 DC/AC oranı
  • DC ve AC tarafında Tip-II SPD
  • Çıkış sınırlamasını destekleme
  • PV dizi izleme
  • Dokunmatik tuş ve OLED ekran
  • AFCI fonksiyonu (isteğe bağlı)
GİRİŞ (DC)
Maks. Önerilen PV Gücü (STC Modül İçin) 9000 W
Maks. Çıkış Voltajı 1100 V
Başlangıç Voltajı 200 V
Nominal Voltaj 580 V
MPPT Voltaj Aralığı 140 V ~ 1000 V
MPPT Başına Maks. Giriş Akımı 13 A
MPPT Başına Maks. Kısa Devre Akımı 16 A
MPPT Adedi / MPPT Başına PV Dizi Adedi 2/1
ÇIKIŞ (AC)
Nominal Çıkış Gücü 6000 W
Maks. Çıkış Görünür Güç 6600 VA
Nominal Çıkış Voltajı 220 V / 380 V, 230 V / 400 V
Maks. Çıkış Akımı 10 A
Şebeke Çıkış Frekansı 50 / 60 Hz
Ayarlanabilir  Güç Faktörü 0,8 öncü ~ 0,8 gecikme
Toplam Harmonik Bozulma (THDi) <%3
Şebeke Bağlantısı Trifaze, 3W+N+PE
VERİMLİLİK
Maks. Verimlilik %98,3 Avrupa Verimliliği %97,5 MPPT Verimliliği %99,9
KORUMA FONKSİYONLARI
DC Ters Polarite Var
DC Anahtarı Var
AC/DC Parafudr Tip II // Tip III
İzolasyon Direnci İzleme Var
Çıkış Kısa Devre Var
Topraklama Hatası İzleme Var
Şebeke İzleme Var
Anti-Adalanma Var
Kaçak Akım İzleme Ünitesi Var
PV Dizi Arıza İzleme Var
AFCI Koruması İsteğe bağlı
GENEL ÖZELLİKLER
Çalışma Sıcaklığı -25oC ~ +60oC
Çalışma Nemi 0 ~ %100 Bağıl nem
Maks. Çalışma Yüksekliği 4000 m
Gürültü Emisyonu (Tipik) ≤35 dB(A)
Soğutma Yöntemi Doğal soğutma
Koruma Derecesi IP66
Gece Güç Tüketimi < 1 W
Topoloji Trafosuz
Ölçüler 425 x 387 x 138 mm