Huawei 6 kW İnverter Sun2000 6KTL -M1 Trifaze
HUAWEI SUN 2000-6KTL-M1 (LUNA2000 BATARYA UYUMLUDUR.)
shopping_cartADD TO CART
Huawei Sun2000 6 KTL M1Trifaze 2MPPT İnverter
Huawei Evsel İnverterler
Huawei, mesken kullanıcılara 2 kW dan 10 kW a kadar on grid inverterler bir başka adıyla şebeke bağlantılı inverterler için akılcı çözümler sunmaktadır.
On grid şekebe bağlantılı inverterler şebekenin olmadığı yerlerde çalışmaz.
Sun2000 6KTL 6000W On Grid Solar İnverter,
Rated power 6000W/6,6 kVA
2 adet MPPT (140-980)
Max. Giriş Gerilimi: 1,100 V
Nominal Çıkış Gerilimi: 220V/380V, 230V/400V, 3W+N+PE
Entegre WLAN + Fusion Solar APP –Led Göstergeler
Fansız Doğal Soğutma
Ağırlık 17 kg
IP 65 koruma sınıfı
Gece güç tüketimi < 5,5 W
10 yıl üretici garantisi
Menşei
Çin
Garanti Süresi
10 Yıl
DC Giriş Değerleri
Maksimum PV dizi gücü 12300 Wp
Maksimum giriş voltajı 1100 V
MPP voltaj aralığı 285 - 850 V
Minimum giriş voltajı 140 V
İlk çalışma voltajı 200 V
Maksimum giriş akımı 11 A
Maksimum kısa devre akımı * 15 A
Bağımsız MPP girişlerinin sayısı 2
AC Çıkış Değerleri
Nominal güç 6000 W
Cos φ = 1'de max. görünen AC gücü 6600 VA
Maksimum çıkış akımı 10.1 A
Toplam harmonik bozulması < %3
Anma güç frekansı 50 Hz   ±  5Hz
AC güç frekansı * 50 Hz
Anma gücünde güç faktörü 0,8
Faz bağlantı sayısı 3
Maksimum verimlilik, η  max 98,6
Avrupa ağırlıklı verimlilik, η  EU 97,7
DC ters polarite koruması Var
Giriş tarafı bağlantı kesme noktası Var
AC kısa devre akım kapasitesi Var
Parafudr Koruma TIP II
Şebeke izleme Var
Toprak hatası izleme Var
Kaçak akım izleme ünitesi Var
Genel veri
Genişlik x yükseklik x derinlik 525 x 470 x 166 mm
Ağırlık 17 Kg
Eviricinin dışındaki kirlilik derecesi IP 65
Çalışma sıcaklığı aralığı –25 °C ... +60 °C
Maksimum çalışma yüksekliği (MSL) <4000 m
Soğutma yöntemi Doğal
barcodeSTOCK CODE : 578409459
shopping_cartADD TO CART