HUAWEI SUN 2000-20KTL-M0
HUAWEI SUN 2000-20KTL-M0
shopping_cartADD TO CART
Huawei Sun2000-20 KTL Trifaze 2MPPT İnverter
Huawei Ticari İnverterler
Huawei’in ticari çatılar için sunduğu on grid yani şebeke bağlantılı çözümleri arasında yer alan 12 kW – 20 kW arasındaki inverterler 2 MPPT ye sahipti ve USB desteği sağlamaktadır.
Yenilikçi tasarımı sayesinde Huawei inverterler güneş enerjisi santrallerinde özellikle 10 kW üstü ticari çatılarda yenilikçi ve entegre tasarımları sayesinde oldukça tercih edilmektedir.
Fan bozulma veya tıkanma riski yoktur
Zorunlu periyodik bakım gerektirmez
Fan tıkanmasına bağlı güç kısma yoktur
Elektronik kartların olduğu bölüme nem ve rutubet girişi oluşmaz
Sun2000-20KTL On grid Solar İnverter,
Bağımsız 2 adet MPPT ile değişik tip modül veya panel sayısı ile değişik açılarda yüksek performans,
RS 485,smart dongle 2G/3G/4G9 ve Wlan ile bağlanabilme ve yöntilebilme,
Local grafik LCD ekran ve uzaktan izleme,
Dahili DC ana kesici ile yüksek güvenirlik ve kolay bakım,
AC ve DC Tip II Yıldırım Koruyucu,
Toprak Kaçak Koruma, Kaçak Akım Koruma,
Menşei
Çin
Garanti Süresi
5 Yıl
DC Giriş Değerleri
Maksimum PV dizi gücü 26880 Wp
Maksimum giriş voltajı 1080 V
MPP voltaj aralığı 160 - 950 V
Minimum giriş voltajı 140 V
İlk çalışma voltajı 200 V
Maksimum giriş akımı 22 A
Maksimum kısa devre akımı * 30 A
Bağımsız MPP girişlerinin sayısı 2
AC Çıkış Değerleri
Nominal güç 20000 W
Cos φ = 1'de max. görünen AC gücü 22000 VA
Maksimum çıkış akımı 33.5 A
Toplam harmonik bozulması < %3
Anma güç frekansı 50 Hz   ±  5Hz
AC güç frekansı * 50 Hz
Anma gücünde güç faktörü 0,8
Faz bağlantı sayısı 3
Maksimum verimlilik, η  max 98,65
Avrupa ağırlıklı verimlilik, η  EU 98,3
DC ters polarite koruması Var
Giriş tarafı bağlantı kesme noktası Var
AC kısa devre akım kapasitesi Var
Parafudr Koruma TIP II
Şebeke izleme Var
Toprak hatası izleme Var
Kaçak akım izleme ünitesi Var
Genel veri
Genişlik x yükseklik x derinlik 525 x 470 x 262 mm
Ağırlık 25 Kg
Eviricinin dışındaki kirlilik derecesi IP 65
Çalışma sıcaklığı aralığı –25 °C ... +60 °C