HUAWEI SUN2000-100KTL-M1-PRO 110KW INVERTER
Huawei 100 kW İnverter Sun2000 100KTL-M1 PRO - Trifaze-
shopping_cartADD TO CART
İnverter Tipi Şebeke Bağlantılı (On-grid) İnverter
İnverter Faz sayısı Trifaze (Üç Faz)
İnverter Gücü (Nominal Güç){W} 100000
Ürün Garantisi 5 Yıl
MPPT/Giriş Sayısı 10 / 20
Menşei Çin
Renk
Huawei Sun2000 100 KTL-M1 PRO Trifaze 10 MPPT İnverter - Ön sipariş
Huawei Sun2000 100KTL PRO  100 kW On Grid Solar İnverter,
Huawei 100 kW PRO on grid şebeke bağlantılı inverteri, çatı üzeri güneş enerjisi kurulumlarında yüksek gelişmiş teknolojisi ile oldukça talep edilmektedir. Sahip olduğu 10 MPPT ile 20 stringe kadar bağlantı yapılabilir ve uzaktan izleme ile yatırımlarınızı rahatlıkla cep telefonunuzdan veya bilgisayar yada tabletinizden izleyebilirsiniz.
  • 10 MPPT sayesinde farklı modül tipleri ve güçleriyle dizayn sağlanabilir
  • 20 stringe kadar akıllı izleme ve hata tespiti kolaylığı
  • Kablosuz haberleşme PLC destekli
  • Akıllı String I-V gösterme destekli ( opsiyon )
  • Ücretsiz uzaktan izleme
  • Max. verimlilik 99 %, Avrupa verimliliği 98.8 %
  • Dahili Tip II DC ve AC aşırı gerilim korumaları
  • DC bağlantı kesme entegre
  • Güvenli ve uygun bakım
  • Toprak arızası koruması
  • Dahili kaçak akım izleme birimi
  • 25 yıla kadar garanti opsiyonu
  • Fansız doğal soğutma teknolojisi
  • IP65 koruma sınıfı
Menşei
Çin
Garanti Süresi
5 Yıl
DC Giriş Değerleri
Maksimum giriş voltajı 1100 V
MPP voltaj aralığı 200 - 1000 V
İlk çalışma voltajı 200 V
Maksimum giriş akımı 26 A
Maksimum kısa devre akımı * 40 A
Bağımsız MPPT girişlerinin sayısı 12
AC Çıkış Değerleri
Nominal güç 100.000 W
Cos φ = 1'de max. görünen AC gücü 110.000 VA
Maksimum AC giriş Gücü 110 kW
Maksimum çıkış akımı 133.7 A
Toplam harmonik bozulması < %3
Anma güç frekansı 50 Hz ± 5Hz
AC güç frekansı * 50 Hz
Anma gücünde güç faktörü 0,8
Faz bağlantı sayısı 3
Maksimum verimlilik, η max 98,8
Avrupa ağırlıklı verimlilik, η EU 98,6
DC ters polarite koruması Var
Giriş tarafı bağlantı kesme noktası Var
AC kısa devre akım kapasitesi Var
Parafudr Koruma TIP II
Şebeke izleme Var
Toprak hatası izleme Var
Kaçak akım izleme ünitesi Var
Genel veri
Genişlik x yükseklik x derinlik 1,035 x 700 x 365 mm
Ağırlık 90 Kg
Eviricinin dışındaki kirlilik derecesi IP 66
Çalışma sıcaklığı aralığı –25°C ... +60°C
Maksimum çalışma yüksekliği (MSL) <4000 m
Soğutma yöntemi Akıllı Soğutma
barcodeSTOCK CODE : 4273523233