HUAWEI SUN2000-36KTL-M3 40KW INVERTER
shopping_cartADD TO CART
Huawei Sun2000 36 KTL Trifaze 4MPPT İnverter
Sun2000 36KTL 40 kW On Grid Solar İnverter,
SUN 2000 33-36 KTL Diagram
  • 4 MPPT sayesinde farklı modül tipleri ve güçleriyle dizayn sağlanabilir,
  • 8 stringe kadar akıllı izleme ve hata tespiti kolaylığı,
  • Kablosuz haberleşme PLC destekli,
  • Akıllı String I-V gösterme desteği,
  • Ücretsiz uzaktan izleme,
  • Max. verimlilik 98.6%, Avrupa verimliliği 98.4%
  • Dahili Tip II DC ve AC aşırı gerilim korumaları,
  • DC bağlantı kesme entegre,
  • Güvenli ve uygun bakım,
  • Toprak arızası koruması,
  • Dahili Kaçak Akım İzleme Birimi (RCMU)
  • 60 kg ağırlığında rahatlıkla 2 kişi taşıyabilir,
  • 25 yıla kadar garanti opsiyonu,
  • Fansız , doğal soğutma teknolojisi,
  • IP65 koruma sınıfı
Menşei
Çin
Garanti Süresi
5 Yıl
DC Giriş Değerleri
Maksimum giriş voltajı 1100 V
MPP voltaj aralığı 200 - 1000 V
Minimum giriş voltajı 200 V
İlk çalışma voltajı 250 V
Maksimum giriş akımı 22 A
Maksimum kısa devre akımı * 30 A
Bağımsız MPP girişlerinin sayısı 4
AC Çıkış Değerleri
Nominal güç 36000 W
Cos φ = 1'de max. görünen AC gücü 40000 VA
Maksimum çıkış akımı 60.8 A
Toplam harmonik bozulması < %3
Anma güç frekansı 50 Hz ± 5Hz
AC güç frekansı * 50 Hz
Anma gücünde güç faktörü 0,8
Faz bağlantı sayısı 3
Maksimum verimlilik, η max 98,8
Avrupa ağırlıklı verimlilik, η EU 98,6
DC ters polarite koruması Var
Giriş tarafı bağlantı kesme noktası Var
AC kısa devre akım kapasitesi Var
Parafudr Koruma TIP II
Şebeke izleme Var
Toprak hatası izleme Var
Kaçak akım izleme ünitesi Var
Genel veri
Genişlik x yükseklik x derinlik 930 x 550 x 283 mm
Ağırlık 62 Kg
Eviricinin dışındaki kirlilik derecesi IP 65
Çalışma sıcaklığı aralığı –25°C ... +60°C