HUAWEI SUN2000-60KTL-M0 66KW INVERTER
shopping_cartADD TO CART
Huawei Sun2000 60 KTL Trifaze 6MPPT İnverter
Sun2000 60KTL 60 kW On Grid Solar İnverter,
Huawei 60 kW on grid şebeke bağlantılı inverteri, çatı üzeri güneş enerjisi kurulumlarında yüksek gelişmiş teknolojisi ile oldukça talep edilmektedir. Sahip olduğu 6 MPPT ile 12 stringe kadar bağlantı yapılabilir ve uzaktan izleme ile yatırımlarınızı rahatlıkla cep telefonunuzdan veya bilgisayar yada tabletinizden izleyebilirsiniz.
  • 6 MPPT sayesinde farklı modül tipleri ve güçleriyle dizayn sağlanabilir
  • 12 stringe kadar akıllı izleme ve hata tespiti kolaylığı
  • Kablosuz haberleşme PLC destekli
  • Akıllı String I-V gösterme destekli ( opsiyon )
  • Ücretsiz uzaktan izleme
  • Max. verimlilik 99 %, Avrupa verimliliği 98.8 %
  • Dahili Tip II DC ve AC aşırı gerilim korumaları
  • DC bağlantı kesme entegre
  • Güvenli ve uygun bakım
  • Toprak arızası koruması
  • Dahili kaçak akım izleme birimi
  • 25 yıla kadar garanti opsiyonu
  • Fansız doğal soğutma teknolojisi
Garanti Süresi
5 Yıl
DC Giriş Değerleri
Maksimum PV dizi gücü 67400 Wp
Maksimum giriş voltajı 1100 V
MPP voltaj aralığı 200 - 1000 V
İlk çalışma voltajı 200 V
Maksimum giriş akımı 22 A
Maksimum kısa devre akımı * 30 A
Bağımsız MPP girişlerinin sayısı 6
AC Çıkış Değerleri
Nominal güç 60000 W
Cos φ = 1'de max. görünen AC gücü 66000 VA
Maksimum çıkış akımı 79.2 A
Toplam harmonik bozulması < %3
Anma güç frekansı 50 Hz ± 5Hz
AC güç frekansı * 50 Hz
Anma gücünde güç faktörü 0,8
Faz bağlantı sayısı 3
Maksimum verimlilik, η max 98,6
Avrupa ağırlıklı verimlilik, η EU 97,7
Genel veri
Genişlik x yükseklik x derinlik 1075 x 555 x 300 mm
Ağırlık 74 Kg
Eviricinin dışındaki kirlilik derecesi IP 65
Çalışma sıcaklığı aralığı –25°C ... +60°C