Lexron 3KVA/2400W 24V Akıllı Inverter
Lexron 3KVA/2400W 24V AKILLI İNVERTER
%
34
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
Dimensions (mm)
Weight (Kg)
(GİRİŞ)Çalışma Voltajı 230 VAC
Ayarlanabilir Voltaj Aralığı 90-280 VAC
Frekans Aralığı 50 Hz / 60 Hz
(ÇIKIŞ)Max Verim 93%
Demeraj Gücü 6000 VA
(AKÜ)Voltajı 24 VDC
Aşırı Yük Koruması 27 VDC
Max Şebeke Şarj Akımı 20A-30A
(SOLAR ŞARJ) Akımı 50 A
Açık Devre Gerilimi (max) 80 VDC
Stand-by Güç Tüketimi 2W
Boyut(mm) 100*272*305
Ağırlık(kg) 6,9
barcodeSTOCK CODE : 4243689191
%
34
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
Dimensions (mm)
Weight (Kg)