Lexron 3KVA/2400W MPPT 24V Akıllı Inverter
%
24
Discount
00
shopping_cart
ADD TO CART
Features
Product Type
Full Sine (Smart)
Output Power (Watts)
3 KW
2400 W
Input Voltage
24 V
Output Voltage
220 V
Product information
Payment Options
Reviews
barcode
STOCK CODE : 2588802454
%
24
Discount
00
shopping_cart
ADD TO CART
Features
Product Type
Full Sine (Smart)
Output Power (Watts)
3 KW
2400 W
Input Voltage
24 V
Output Voltage
220 V