Solarix 11FORTE150 11kW MPPT 150A Şarj Solar Hybrid Offgrid İnvertör
%
12
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
Çıkış Gücü Çarpanı 1, Gerçek sinüs solar offgrid invertör
Geniş DC giriş aralığı, Seçilebilir yüksek güçlü şarj akımı
Aşırı yük ve kısa devre koruması
En iyi akü performansı için akıllı şarj devresi tasarımı
LCD ayarı ile ayarlanabilen Şebeke/Solar giriş önceliği
AC Şebeke veya jeneratör ile uyumlu
AC Şebeke geri geldiğinde otomatik devreye girme
Ev aletleri ve bilgisayarlar için seçilebilir giriş voltajı aralığı
6 cihaza kadar paralel çalışabilme
Android ve iOS mobil cihazlar ile takip için dahili Wifi
DC Fan, LED ışık, router vb. için opsiyonale DC çıkış
Aküden bağımsız tasarım
İsteğe bağlı toz önleme kiti (uyumlu modeller için)
Şebeke yokken aküden çalıştırabilme (Cold Start) özelliği
Teknik Özellikler
GİRİŞ DEĞERLERİ
Gerilim 230 VAC
Seçilebilir Gerilim Aralığı 170-280 VAC (Bilgisayarlar için) 90-280 VAC (Ev Gereçleri için)
Frekans Aralığı 50 Hz/60 Hz (Otomatik Seçim)
ÇIKIŞ DEĞERLERİ
AC Gerilim ( Akü Modu) 230VAC ± 5%
Anma Gücü 5000VA / 5000W
Maksimum Anlık Güç 10000VA
Verimlilik (Tepe) 90% ~ 93%
Geçiş Süresi 15 ms (Bilgisayarlar için) 20 ms (Ev Gereçleri için)
Dalga Biçimi Saf Sinüs Dalgası
AKÜ GERİLİMLERİ
Akü Gerilimi 48 VDC
Şarj Etme Gerilimi 54 VDC
Aşırı Şarj Koruması 63 VDC
GÜNEŞ ENERJİSİ ve AC ŞARJ DEĞERLERİ
Güneş Şarj Tipi MPPT
Maksimum Seri Panel Açık Devre Gerilimi 500 VDC
Maksimum Panel Gücü 5000 W
MPPT Çalışma Aralığı 120 ~ 450 VDC
Maksimum Güneşten Şarj Akımı 100 A
Maksimum Şebekeden (AC) Şarj Akımı 100 A
Maksimum Şarj Akımı 100 A
FİZİKİ ÖZELLİKLERİ
Boyutları D x G x Y (mm) 115 x 300 x 440mm
Net Ağırlık (kg) 10kg
Bağlantı Arayüzü USB/RS232/RS485/Bluetooth/Dry-contact
ORTAM ÖZELLİKLERİ
Nem 5% to 95% Bağıl Nem (Yoğuşmasız)
Çalışma Sıcaklığı -10°C den 50°C
Saklama Sıcaklığı -15°C den 60°C
barcodeSTOCK CODE : 590053027
%
12
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage