Tuncmatik Solarix 1 kW MPPT 40 A şarj offgrid Solar invertör (TSK16009)
%
8
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
Dimensions (mm)
Weight (Kg)
Solarix 1MP40 1kW MPPT 40A şarj Solar Offgrid İnvertör
Çıkış Gücü Çarpanı 1, Gerçek sinüs solar offgrid invertör
Geniş DC giriş aralığı, Seçilebilir yüksek güçlü şarj akımı
Aşırı yük ve kısa devre koruması
En iyi akü performansı için akıllı şarj devresi tasarımı
LCD ayarı ile ayarlanabilen Şebeke/Solar giriş önceliği
AC Şebeke veya jeneratör ile uyumlu
AC Şebeke geri geldiğinde otomatik devreye girme
Ev aletleri ve bilgisayarlar için seçilebilir giriş voltajı aralığı
İsteğe bağlı toz önleme kiti (uyumlu modeller için)
Şebeke yokken aküden çalıştırabilme (Cold Start) özelliği
GİRİŞ DEĞERLERİ
Gerilim 230 VAC
Seçilebilir Gerilim Aralığı 170-280 VAC (Bilgisayarlar için) 90-280 VAC (Ev Gereçleri için)
Frekans Aralığı 50 Hz/60 Hz (Otomatik Seçim)
ÇIKIŞ DEĞERLERİ
AC Gerilim ( Akü Modu) 230VAC ± 5%
Anma Gücü 1000VA/1000W
Maksimum Anlık Güç 2000VA
Verimlilik (Tepe) 90% ~ 93%
Geçiş Süresi 10 ms (Bilgisayarlar için) 20 ms (Ev Gereçleri için)
Dalga Biçimi Saf Sinüs Dalgası
AKÜ GERİLİMLERİ
Akü Gerilimi 12 VDC
Şarj Etme Gerilimi 13.5 VDC
Aşırı Şarj Koruması 16 VDC
GÜNEŞ ENERJİSİ ve AC ŞARJ DEĞERLERİ
Güneş Şarj Tipi PWM
Maksimum Seri Panel Açık Devre Gerilimi 55 VDC
Maksimum Panel Gücü 600 W
Maksimum Güneşten Şarj Akımı 50 A
Maksimum Şebekeden (AC) Şarj Akımı 20 A
Maksimum Şarj Akımı 50 A
FİZİKİ ÖZELLİKLERİ
Boyutları D x G x Y (mm) 88 x 225 x 320 mm
Net Ağırlık (kg) 4,4 kg
Bağlantı Arayüzü USB/RS232
ORTAM ÖZELLİKLERİ
Nem 5% to 95% Bağıl Nem (Yoğuşmasız)
Çalışma Sıcaklığı -10°C den 50°C
Saklama Sıcaklığı -15°C den 60°C
barcodeSTOCK CODE : 2611498247
Tuncmatik Solarix 1 kW MPPT 40 A şarj off grid Solar invertör (1mp40)
%
8
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
Dimensions (mm)
Weight (Kg)