Victron Enerji MultiPlus-II İnvertör/Şarj Cihazı 3000VA-48/3000/35-32
%
5
Discount
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
 Giriş Voltajı Çıkış Gücü Pik Güç   Aktarma Anahtarı Şarj AC Giriş Şarj Cihazı Ölçüler   Ağırlık
48 Vdc 230 vAC, Frekans 50 Hz
3000 VA (Watt)
5500 W 32 A 187-265 VAC 35 A   499 x 268 x 141  mm 18 Kg
Yeni invertör/şarj cihazı
MultiPlus-II; MultiPlus ve MultiGrid'in özelliklerini birleştirir.
MultiPlus'ın tüm özelliklerine sahiptir, buna ek olarak PowerControl ve PowerAssist uygulamaları için ve öz tüketimin harici akım sensörüyle (maks. 32 A) optimize edilmesi için harici akım dönüştürücü seçeneği bulunmaktadır.
Not: Geçmişte kısa bir süre zarfında bu ürün MultiGrid-II olarak adlandırılmıştır.
Modeller:
3000VA - 5000VA
Power Assist
ESS: Enerji Depolama Sistemleri
Kesintisiz AC gücü (UPS fonksiyonu)
Uzaktan İzleme ve Kontrol
İki AC Çıkışı
Paralel ve üç fazlı çalışma sayesinde neredeyse sınırsız güç
Altı üniteye kadar Multi, daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Örneğin, altı adet 48/5000/70 ünite, 420 Amper şarj kapasitesiyle 25 kW / 30 kVA'lık çıkış gücü sağlar. Paralel bağlantıya ek olarak, üç fazlı çıkış için aynı modelin üç ünitesi yapılandırılabilir. Üstelik hepsi bu kadar değil: Üç üniteye bağlı altı set, 75 kW / 90 kVA invertör ve 1200 Amper üzerinde şarj kapasitesi sağlayacak şekilde paralel bağlanabilir.
Yerinde sistem yapılandırma, izleme ve kontrol özelliği
Bir MultiPlus ve ESS (Enerji Depolama Sistemi) işlevselliği
MultiPlus-II, tüm MultiPlus özelliklerinin yanı sıra PowerControl ve PowerAssist işlevini 50A karşılığında 100A'ya uzatan harici bir akım sensörü opsiyonuna sahip çok işlevli bir invertör/şarj cihazıdır. MultiPlus-II profesyonel denizcilik, yatçılık, taşıt uygulamaları ve kara üzerindeki şebeke dışı uygulamalar için uygundur. Ayrıca, yerleşik adalama önleme işlevine ve ESS uygulaması için gittikçe artan ülke onaylarının uzun bir listesine sahiptir. Çeşitli sistem yapılandırmaları mümkündür. Ayrıntılı bilgi için ESS Tasarım ve yapılandırma kılavuzuna başvurun.