Victron Enerji Phoenix İnverter 48/3000VA Smart
%
6
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
Victron Enerji Phoenix İnverter 48/3000 Smart
 Giriş Voltajı Sürekli Güç Pik Güç Çıkış AC Voltajı Sıfır Yük Gücü Maks Verimlilik Ölçüler   Ağırlık
48 Vdc 3000 VA 6000 W 230VAC %+/- 3 50Hz veya 60Hz %+/- 0,1 15W %94   487 x 286 x 152   mm 18 Kg
 Phoenix Inverter Smart oldukça etkili ve güvenilir bir invertördür. Başarısı kanıtlanmış ve sahada test edilmiş Phoenix invertör platformumuz üstüne kurulan Phoenix Inverter Smart, daha ince bir tasarıma ve tamamen metal kaplamaya sahiptir. 12, 24 veya 48V sistemler için 1600VA ve 2000VA modelleri mevcuttur.
Modeller:
12 / 24 / 48 Volt
Dahili Bluetooth özelliği: tablet veya akıllı telefonunuzla tamamen yapılandırılabilir
? Düşük akü voltajı alarmı
? Düşük akü voltajı kesme ve yeniden başlatma seviyeleri
? Dinamik kesme özelliği: yüke bağlı kesme seviyesi
? Çıkış voltajı: 210 ? 245V
? Frekans: 50 Hz veya 60 Hz