Victron Enerji Phoenix İnverter 48/3000VA
%
5
Discount
shopping_cartADD TO CART
Features
Product Type
Output Power (Watts)
Input Voltage
Output Voltage
 Giriş Voltajı Sürekli Güç Pik Güç Çıkış AC Voltajı Sıfır Yük Gücü Maks Verimlilik Ölçüler   Ağırlık
48 Vdc 3000 VA 6000 W 230VAC %+/- 3 50Hz veya 60Hz %+/- 0,1 25W %95 362 x 258 x 218  mm 18 Kg
İki yeni model artık piyasada: 12V 800VA ve 12V 1200VA
Yeni ve geliştirilmiş tasarım, yüksek tepe noktasında güç beslemesi sağlıyor.
Modellerin sunduğu ek özellikler:
800 VA: Geliştirilmiş tepe noktasında güç besleme kapasitesi
1200VA: Son derece kompakt muhafaza
Modeller:
3000VA - 5000VA
SinusMax ? Üstün mühendislik
sorunsuz şekilde güç beslemesi sağlayabilen üstün kaliteli bir üründür.
Ekstra başlatma gücü
elektrikli motorlar ve benzer aygıtlar gibi zorlu yüklere enerji sağlamak için idealdir.
Paralel ve 3 fazlı çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç
6 üniteye kadar invertörler daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Örneğin altı 24/5000 ünite, 24 kW / 30 kVA çıkış gücü sağlar. 3 fazlı yapılandırma ile de çalıştırılabilir.