Victron Enerji Phoenix İnverter Compact 24/2000VA
%
5
Discount
shopping_cartADD TO CART
Victron Enerji Phoenix İnverter Compact 24/2000
 Giriş Voltajı Sürekli Güç Pik Güç Çıkış AC Voltajı Sıfır Yük Gücü Maks Verimlilik Ölçüler   Ağırlık
24 Vdc 2000 VA 4000 W 230VAC %+/- 3 50Hz veya 60Hz %+/- 0,1 9 W %92  520 x 255 x 125   mm 12 Kg
Phoenix Inverter Compact 1200VA - 2000VA
Phoenix Inverters Compact, 1200VA'ya kadar 12V veya 24V olarak mevcuttur.
Modeller:
12 / 24 Volt
SinusMax ? Üstün mühendislik
sorunsuz şekilde güç beslemesi sağlayabilen üstün kaliteli bir üründür.
Ekstra başlatma gücü
elektrikli motorlar ve benzer aygıtlar gibi zorlu yüklere enerji sağlamak için idealdir.
Paralel ve 3 fazlı çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsız güç
6 üniteye kadar invertörler daha yüksek güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. Örneğin altı 24/5000 ünite, 24 kW / 30 kVA çıkış gücü sağlar. 3 fazlı yapılandırma ile de çalıştırılabilir.